Kamerové systémy

Kamerové bezpečnostní systémy (CCTV) jsou velmi oblíbeným doplňkem elektronického zabezpečovacího systému. S jejich pomocí lze jednoznačně identifikovat pachatele a pořídit důkazy o trestné činnosti. Instalace kamerového systému má navíc preventivní odstrašující funkci na případné zloděje. Je jasně prokázáno, že objekty s osazenými kamerami mají mnohem menší riziko vloupání. Účinnost kamerového systému je dána zejména správným výběrem vhodných komponent a jejich instalací. Důležitá je tedy zejména prvotní fáze návrhu systému. Následné provedení instalace může jen podtrhnout celkovou kvalitu řešení.

Zejména u rozsáhlých systémů je nutná i pravidelná kontrola nejen kamer, ale i nahrávacích zařízení a systému jako celku. Dále by nemělo být podceněno kvalitní zaškolení obsluhy. Uživatel musí mít jistotu, že vložená investice nebude promrhána nedbalou a nekompentní obsluhou.

Nabízíme návrh a realizaci kamerového systému na klíč a přesně podle Vašich potřeb. Samozřejmostí je i poprodejní kontakt se zákazníkem - kontroly, seřízení, revize a školení.

V našem porfóliu jsou kamerové systémy následujících výrobců: