Fotovoltaické elektrárny

 

Nová zelená úsporám

Příjem žádostí o dotaci na rodinné domy byl zahájen 22. října 2015. Více zde.

 

ENERGIE ZE SLUNCE

 

Myslíte si, že existuje energie, za kterou nemusíte platit? Ano. Je jí energie ze slunce. Jedná se o čistý a prakticky nevyčerpatelný zdroj, který i v našich zeměpisných šířkách umožňuje výrazně snížit Vaše náklady na spotřebu energií ve Vašem rodinném nebo bytovém domě.

 

„S našimi fotovoltaickými systémy se stanete nejen nezávislými na rostoucích cenách elektřiny, ale přispějete tak i k šetrnému zacházení se životním prostředím a přírodními zdroji.“

 

V dnešní době se již nejedná jen o umístění fotovoltaických panelů na střechu, instalaci nějakého střídače/měniče a hurá, vyrábíme. Dnes jde již vždy o ucelený a promyšlený celek s případnými dalšími zařízeními tak, aby byl chod systému opravdu optimální a úspora byla co nejvyšší. A samozřejmě co nejkratší návratnost vložených investic. V době neustále se snižující státní podpory pro obnovitelné zdroje je tedy důležité zužitkovat maximum získané energie ve vlastní spotřebě nebo tuto energii akumulovat tak, abychom ji mohli využít později.

 

„Při vhodné optimalizaci návratnost již za 5 let.“

 

Pokud již máte konkrétní představu a zájem o výstavbu vlastní fotovoltaické elektrárny, můžete se s námi spojit, abychom mohli Vaše představy detailně projednat. A pokud se v dané problematice teprve začínáte orientovat, můžeme Vám pomoci celý systém navrhnout přímo na míru Vašich potřeb a možností. Zpracujeme pro Vás ekonomickou studii návratnosti. Krok za krokem za Vás vyřídíme veškeré žádosti a nutné formality (stavební úřad, jednání s distributorem – EON, ČEZ, ….) A samozřejmostí je pak dodávka kompletní instalace „na klíč“.

 

A z čeho že se to vlastně skládá fotovoltaický systém pro běžný rodinný dům?

  1. Fotovoltaické panely
  2. Střídač
  3. Elektroměr vlastní spotřeby doplněný o Řízení a optimalizaci toku energie
  4. Elektroměr Vašeho distributora

 

V případě zájmu odešlete níže uvedený kontaktní formulář nebo zašlete případný dotaz na adresu fve.nabidky@tribase.cz.